Przejdz

11 grudnia gościmy Agnieszkę Krawczyk

04 grudnia 2016Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, w odsłonie Book Macher Live, serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę (11 grudnia) o godz. 15:00 na spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk. Krakowska pisarka, autorka takich powieści jak „Dolina mgieł i róż”, „Siostry”, „Napisz na priv”, „Morderstwo niedoskonałe”, spotka się z czytelnikami w skawińskim MultiCentrum (ul. Popiełuszki 8, I piętro).

Agnieszka Krawczyk – pisarka z Krakowa, autorka dziesięciu powieści zróżnicowanych gatunkowo – powieści kryminalnych i sag obyczajowych. Najlepiej określa ją cytat z powieści G. Sabatiniego Scaramouche: „Już od urodzenia posiadał dar humoru i świadomość, że świat jest szalony. Było to całe jego dziedzictwo”. Lubi: koty, kawę i książki – trzy „k” w dokładnie tej kolejności. Jest współzałożycielką Zbrodniczych Siostrzyczek – nieformalnej grupy pisarskiej i portalu o powieściach kryminalnych.

Akcja najnowszej sagi obyczajowej autorstwa Agnieszki Krawczyk („Czary codzienności”) dzieje się w małej, górskiej miejscowości, Zmysłowie. Ważnym wątkiem tej sagi jest problematyka twórczości – malarstwa, meblarstwa, fotografii i rękodzieła.

Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy niespodziankę związaną właśnie z rękodziełem.

Wstęp wolny!Inne wpisy: