18 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

18 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

23 października 2014Aktualności

Pragniemy serdecznie zaprosić na 18 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które rozpoczęły się właśnie dzisiaj 23 października i potrwają do niedzieli 26 października. W tym roku uległa zmianie lokalizacja targów na: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

Już po raz czwarty Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną w Skawinie oraz dzięki współpracy z Polskim Związkiem Bibliotek prezentują wydawnictwa skawińskich bibliotek oraz Urzędu Miasta i Gminy Skawina. Zapraszamy na stoisko D69 (24 i 25 października).