21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

17 października 2017Aktualności

Jak co roku, korzystając z gościnności Polskiego Związku Bibliotek, skawińskie książnice spotykają się z czytelnikami na Targach Książki. W tym roku spotkania te będą szczególne, bo biblioteki zaprosiły na swoje stoisko pisarki i pisarzy.

26 października gospodarzem stoiska Polskiego Związku Bibliotek będzie Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie. O 12:00 rozpocznie się spotkanie autorskie ze skawińską autorką książek dla dzieci, Kazimierą Woźniak, a o 15:00 z czytelnikami spotka się Marek Droździewicz, autor powieści „Zagubieni w czasie”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zaprasza w sobotę, 28 października, na spotkania z pisarkami: Agnieszka Krawczyk – pisarka, Melissa Darwood i Marta Krajewska – profil autorski (kolejno o 14:00, 15:00, 17:00).

Zapraszamy na stoisko D64 „Hala Wisła”!