„A w nas ciągle wiosna trwa” – spotkanie z poezją

07 kwietnia 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie oraz Klub Seniora „Seniorek” serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę Skawińskiego Salonu Literackiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 kwietnia 2015 r. w Pałacyku „Sokół” o godz. 15.00.

Podczas spotkania noszącego tytuł „A w nas ciągle wiosna trwa” swoją twórczość zaprezentuje grupa poetycka z Klubu „Seniorek”: Cecylia Suder, Zdzisław Jurek, Zofia Maślanka, Zbigniew Kargol, Zuzanna Wędzicha, Zdzisław Samborski i Jadwiga Zacharzewska. Poezji towarzyszyć będzie występ chóru w składzie: Jan Hajto, Zdzisław Jurek, Wiesława Wątor, Wiktoria Stanek, Feliks Szczypczyk, Anna Czapkiewicz, Bogusława Mrugacz i Marian Czapkiewicz.

Wstęp wolny!
Zapraszamy.