"Dlaczego kocham Skawinę?" - zapraszamy do galerii prac - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

„Dlaczego kocham Skawinę?” – zapraszamy do galerii prac

11 lipca 2014Aktualności

Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z pracami, które wpłynęły na rozstrzygnięte już konkursy zorganizowane z okazji przypadającego jubileuszu 650-lecia lokacji Skawiny.

Z tej okazji ogłoszono 9 konkursów, których organizatorami pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina byli: Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie, Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie, Muzeum Regionalne w Skawinie, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny oraz gminne szkoły.
W konkursach brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z naszego terenu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach.

Prace mogą Państwo obejrzeć pod podanym poniżej linkiem oraz na basenie Camena.