Dostęp do Konta Premium! Gratis dla moli książkowych

13 stycznia 2016Aktualności

Nasza Biblioteka dołączyła do portalu w.bibliotece.pl!

Jest to ogólnodostępny serwis skierowany do wszystkich (mniejszych i większych) moli książkowych. Na naszym profilu znajdują się książkowe ekspozycje (polecane lektury z różnych gatunków), sukcesywnie dodawane listy nowości oraz bieżące informacje o tym, co się u nas dzieje i będzie działo!

Do portalu może BEZPŁATNIE dołączyć również każdy z czytelników. Jeśli chcecie korzystać z informacji odnośnie milionów książek, płyt i e-booków – to idealne miejsce. Odwiedzają je codziennie tysiące miłośników literatury. Możecie oceniać, recenzować, polecać i szukać inspiracji.

Rejestracja i korzystanie z portalu są bezpłatne. Gdyby jednak ktoś miał ochotę na WIĘCEJ – mamy do rozdania 15 kuponów PREMIUM, które dają JESZCZE SZERSZE możliwości i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Co zrobić, by otrzymać kupon PREMIUM? Praktycznie nic! Wystarczy zgłosić swoją chęć do biblioteki.

Zachęcamy do wcześniejszego „rzucenia okiem” na portal w.bibliotece.pl i zobaczenia, jakie możliwości daje ten serwis.

Zapraszamy także do odszukania i obserwowania profilu naszej Biblioteki: http://w.bibliotece.pl/community/libraries/bibskawina/