Dyskusyjny Klub Książki z „Tą drugą”

16 stycznia 2015Aktualności

We wtorek 14 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książek dla Dorosłych działającego przy naszej bibliotece. Przy rozpływającym się w ustach chruście trwała ożywiona dyskusja nad przeczytaną powieścią psychologiczno-obyczajową Karoliny Wilczyńskiej „Ta druga” oraz nad bieżącymi wydarzeniami politycznymi z Polski i ze świata.
Uczestniczki spotkania chwaliły wybór dotychczasowej literatury klubowej i chętnie wzięły udział w typowaniu kolejnych pozycji literackich z propozycji przesłanych przez koordynatorkę z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Skawińskie klubowiczki z niecierpliwością oczekują lutowego spotkania z kolejną porcją literatury.

Dyskusyjny Klub Książki jest projektem Instytutu Książki oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Działa przy wsparciu finansowym Instytutu Książki.