E-zasoby MegaMatmy za darmo! - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

E-zasoby MegaMatmy za darmo!

04 marca 2014Aktualności

Już od dzisiaj do końca marca 2015 r. biblioteka główna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie wraz ze wszystkimi filiami: MultiCentrum, w Borku Szlacheckim, Krzęcinie, Pozowicach, Radziszowie, Wielkich Drogach, Woli Radziszowskiej i Zelczynie zapraszają do bezpłatnego skorzystania z e-zasobów serwisu MegaMatma.pl.

Serwis ten to ogromna baza wiedzy teoretycznej, wzorów, definicji i twierdzeń ale przede wszystkim zadań z rozwiązaniami, klasówek i testów on-line. W serwisie prezentowana jest pełna wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie edukacji, zgodna z nową podstawą programową i recenzowana przez rzeczoznawcę MEN.

Oferta skierowana jest do uczniów, począwszy od 4 klasy szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, aż po szkołę ponadgimnazjalną oraz studentów, nauczycieli i rodziców.

Zapraszamy studentów oczekujących na egzaminy, uczniów przygotowujących się do matury lub egzaminu gimnazjalnego, proponujemy pomoc przy samodzielnym odrabianiu zadań domowych i powtarzaniu materiału przed klasówką, oferujemy pomoc uczniom słabszym z matematyki, którzy borykają się z zaległościami tak aby polubili królową nauk.

Projekt „MegaMatma uczy w bibliotece” powstał z inicjatywy firmy MegaWiedza, współpracujacej z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.