Ferie 2015 z Biblioteką Główną

27 stycznia 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat na niepowtarzalne zajęcia w okresie ferii zimowych. Biblioteka Główna oferuje zajęcia pobudzające dziecięcą wyobraźnię na wielu płaszczyznach. Proponujemy zajęcia edukacyjne, literackie, podróżnicze, plastyczne, muzyczne, kulinarne. Każde z nich będą urozmaicone zabawami ruchowymi lub tanecznymi. Efektami naszych spotkań będą własne, kreatywne prace plastyczne, książka kucharska wzbogacona ilustracjami, tekst zimowej piosenki, własnoręcznie wykonany instrument muzyczny, krótki tekst literacki, energetyczna sałatka owocowa oraz zdrowe i zabawne kanapeczki. Będziemy również podróżować, odwiedzimy Japonię i Hiszpanię, poznamy kulturę i obyczaje obu krajów.

Na zajęcia zapraszamy od 16 do 27 lutego (od poniedziałku do piątku). Codziennie startujemy o godz. 11.30. Półtoragodzinne spotkania odbywać się będą w Bibliotece Głównej, przy ul. A. Mickiewicza 26. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
Prosimy o zapewnienie dzieciom obuwia zamiennego.

Informacje i zapisy: Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, ul. A. Mickiewicza 26, tel. 12 276 25 71

Zachęcamy również do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie na czas ferii przez nasze filie: MultiCentrum, w Borku Szlacheckim, Krzęcinie, Pozowicach, Radziszowie, Wielkich Drogach, Woli Radziszowskiej i Zelczynie.

Ferie 2015

Ferie 2015małe