Przejdz

Ferie w MultiCentrum!

17 stycznia 2017Aktualności

FERIE 2017 Z MULTICENTRUM W SKAWINIE!
Niebawem ferie…My zaś po raz piąty zapraszamy do spędzenia ich z MultiCentrum w Skawinie.

W tegorocznej ofercie, jak co roku, znalazły się znane i lubiane zajęcia plastyczne oraz muzyczne, jak i oczywiście te z wykorzystaniem programowalnych klocków do zabaw z robotyką. Nie zabraknie również zajęć naukowych, techniczno – naukowych i podróżniczych, w których uczestnicy sami też będą odkrywać wiedzę. W ofercie znajdą się oczywiście nasze sezonowe zajęcia, tym razem w odsłonie zimowej czyli Kącik filmowy i MultiBajka – dla miłośników bajkowych i teatralnych podróży.

Wśród nowości proponujemy zajęcia Zgaduj z nami! – czyli bajkowe i naukowe quizy i gry wiedzowe. Z kolei dla najmłodszych uczestników oprócz Zimowych nutek proponujemy zajęcia Baw się z nami w ferie!

Udział we wszystkich oferowanych w MultiCentrum zajęciach jest BEZPŁATNY! Wystarczy tylko się zapisać, ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc na poszczególnych zajęciach o przyjęciu na zajęcia DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

ZAPISY MOŻLIWE OD PONIEDZIAŁKU 16.01.2017 R.

Zachęcamy do wyboru zajęć i zapisu pod numerem telefonu: 12 275 49 69, za pośrednictwem poczty mailowej: multicentrum@biblioteka-skawina.pl lub osobiście w siedzibie MultiCentrum!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ferie 2017 oferta zajęć

Ferie MulitCentrum 2017 – opis zajęć

Ferie_plakat_MultiCentrumInne wpisy: