Finał konkursu „Książka w obiektywie”

31 października 2013Aktualności, Konkursy

W czwartek 31 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie miało miejsce wręczenie nagród w wakacyjnym konkursie fotograficznym „ Książka w obiektywie”. Jury konkursu (Stanisław Grodecki i Małgorzata Boksa – z Towarzystwa Przyjaciół Skawiny, Mariusz Tarnopolski ze Skawińskiego Centrum Wolontariatu, Michał Grzeszczuk i Anna Szatko z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie) postanowiło przyznać nagrody:

I miejsce Justynie Górnisiewicz za „Anię z Zielonego Wzgórza”

II miejsce Adamowi Falkowskiemu za „We mgle”

III miejsce Pawłowi Malinie za „Robin Hooda”

wyróżnienie Karolinie Klus za „Atramentową śmierć”.

Nagrody i dyplomy wręczali Stanisław Grodecki, Mariusz Tarnopolski i Michał Grzeszczuk. Bezpośrednio po uroczystości wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i sympatyczną rozmowę o pomysłach i przygotowaniach do konkursowych prac.

Organizatorami konkursu byli: Skawińskie Centrum Wolontariatu, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny, oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.

ania