Relacja ze spotkania autorskiego z p. Wechterowiczem - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Relacja ze spotkania autorskiego z p. Wechterowiczem

26 października 2018Aktualności

Ale gość! Co za gość! Taki gość to sama RADOŚĆ!

Do przedszkolaków z Wielkich Dróg przyjechał Przemysław Wechterowicz, autor bardzo wielu książek dla dzieci. Pisarz jest jak jego opowieści: wesoły, dowcipny, energetyzujący. Szybko i mocno złapał nić porozumienia z najmłodszymi czytelnikami.

Wspólnie, wśród gromkich śmiechów, przeczytali i odtworzyli scenki z książki „Uśmiech dla żabki”. Były rekin młot, przytulanie, bobrze żeremie, a nawet wątroba – tak, tak, dobrze czytacie – pojawił się też największy gruczoł ludzki.

Potem przyszła pora na podpisywanie książek. Było z czego wybierać i wybór był trudny, bo Przemysław Wechterowicz przywiózł ok. 20 tytułów swoich dzieł – jeden fajniejszy od drugiego. A wszystkie – i te zabawne, i bardziej nostalgiczne – doskonale ilustrowane.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie! Będziemy wypatrywać kolejnych książek!

Za aktywny i entuzjastyczny udział dziękujemy także 2 grupom przedszkolnym z Wielkich Dróg oraz wychowawczyni Alicji Tabor.

Spotkanie odbyło się 25 października 2018 r. w Przedszkolu Samorządowym w Wielkich Drogach w ramach programu Dyskusyjnych Klubów Książki. Zostało sfinansowane ze środków Instytutu Książki.