Spotkanie o dostępie do informacji publicznej - 8 stycznia - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przejdz

Spotkanie o dostępie do informacji publicznej – 8 stycznia

08 stycznia 2015Komunikaty

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie w sprawie dostępu do informacji publicznej, które odbędzie się 8 stycznia 2015 r. o godzinie 17:30 w sali głównej MultiCentrum przy ul. J. Popiełuszki 8 (Pawilon Skawa) w Skawinie.

Spotkanie poprowadzi Prezes Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska (http://www.siecobywatelska.pl/) – Szymon Osowski, specjalizujący się w dostępie do informacji publicznej i kontroli społecznej.
Szymon Osowski jest doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2011 roku został nominowany do tytułu Prawnika PRO BONO za swoją pracę na rzecz prawa do informacji i praw obywateli. W roku 2014 w rankingu Dziennika Gazety Prawnej najbardziej wpływowych prawników zajął dziewiąte miejsce. Jako pierwszy „cywil” po ministrach, prezesach sądów i organizacji prawniczych. Poza Siecią Obywatelską – Watchdog Polska działa w stowarzyszeniu Szczecinianie Decydują, którego celem jest dążenie do lepszej współpracy władz miasta z mieszkańcami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://www.infoskawina.pl/zapraszamy-na-spotkanie-na-temat-dostepu-do-informacji-publicznej-oraz-spolecznej-kontroli-wladz/

Spotkanie organizuje Sieć obywatelska – Watchdog Polska oraz portal informacyjny „InfoSkawina” we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Skawinie.Inne wpisy: