Wystawa fotograficzna w cyklu "Senior na walizkach" - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Wystawa fotograficzna w cyklu “Senior na walizkach”

21 czerwca 2018Aktualności

Wakacje kojarzą się z ciepłem, relaksem, pięknymi widokami i niezapomnianymi wrażeniami. Wystawa fotograficzna prezentowana w holu biblioteki głównej od 23 czerwca ma na celu wprowadzenie odwiedzających bibliotekę w wakacyjną atmosferę.
Wystawa z cyklu „Senior na walizkach” odsłania magiczne widoki kraju, gdzie kozy skaczą po koronach wysokich drzew, siadając na grzbiecie wielbłąda możemy się poczuć jak członkowie karawany, a ściany domów i meczetów pokrywa charakterystyczna marokańska ceramika. Maroko jest państwem położonym w północno-zachodniej Afryce, w którym podróżując samolotem możemy znaleźć się w niecałe 9 godzin.
Zdjęcia pokazują magię barw, klimat marokańskich uliczek, uroki piaszczystej pustyni oraz tradycyjne „pracownie” ceramiczne.
Na wystawie prezentujemy zdjęcia Pani Marii Blus ze Stowarzyszenia Klub Seniora „Seniorek” w Skawinie, wykonane podczas wycieczki krajoznawczej.