Przejdz

„Kobieta z książką”

25 lutego 2015Aktualności

Z okazji Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie przygotowała specjalnie dla wszystkich pań wyjątkowe piątkowe popołudnie.
W piątek, 6 marca o godz. 17.00 zapraszamy bowiem do udziału w zabawie „Kobieta z książką”. Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki literatury. Każda z uczestniczek zabawy będzie miała możliwość przez trzy minuty zachęcić drugą panią siedzącą po przeciwnej stronie do przeczytania swojej ulubionej, bądź ostatnio przeczytanej książki. Po wymianie informacji o książkach i upłynięciu określonego czasu, jedna z pań zmienia miejsce, siadając przy kolejnym stoliku. Taka zamiana miejsc następuje, aż do chwili, gdy wszystkie uczestniczki wymienią się opiniami.
Po zakończonej rundzie, zaprosimy do wspólnej rozmowy o współczesnej literaturze kobiecej i o literackich wyborach pań. Spotkanie urozmaicą kolejne zabawy, które wzbogacą oraz uczynią  je niezapomnianym.
Na „Kobietę z książką” zapraszamy do Biblioteki Głównej na ul. A. Mickiewicza 26.

 

„Tylko dla Ciebie” to druga atrakcja, która będzie miała miejsce w Bibliotece Głównej. W piątek, 6 marca na nasze czytelniczki będą czekały książki – niespodzianki. Tego dnia będziemy zachęcać panie do wypożyczenia książki, bez zdradzania jej tytułu ani treści.

 

Kobieta z książkąInne wpisy: