Konkurs fotograficzny „Książka w obiektywie”

18 października 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu” oraz Towarzystwo Przyjaciół Skawiny serdecznie zapraszają  do udziału w drugiej edycji niesamowitego konkursu fotograficznego „Książka w obiektywie”.

Wystarczy:
Zrobić zdjęcie, które związane jest z ulubioną książką lub bohaterem literackim.
Wydrukować i wypełnić formularz uczestnictwa dostępny na stronach: www.biblioteka-skawina.pl, www.tps.skawina.pl  lub www.scw-skawina.pl
Dostarczyć zdjęcia w postaci cyfrowej na płycie CD oraz formularz osobiście lub przesyłką pocztową w terminie od 19 października do dnia 19 grudnia 2015 r., do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, ul. Mickiewicza 26, 32-050 Skawina.
Wygrać jedną z cennych nagród.

Podpowiadamy tematykę fotografii: przebierz kolegę, koleżankę  lub kogoś z rodziny za ulubioną postać literacką, może… za Andrzeja Kmicica lub Królewnę Śnieżkę? Albo wykonaj morską scenografię z takich utworów jak  „Stary człowiek i morze” lub „Latarnik”. A może znajdź miejsce , które kojarzy się z określoną scenką z ulubionej książki  (rolnik pracujący tradycyjnie w polu z „Chłopów”). To są przykłady z kanonu lektur szkolnych lecz inspiracji jest wiele,  wystarczy poszukać!

Organizatorami konkursu są: Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu”, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.

Szczegóły uczestnictwa w konkursie określa Regulamin dołączony poniżej oraz na stronach www.scw-skawina.pl  i ww.tps.skawina.pl.

Załączamy również wymagany formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich.

Regulamin konkursu fotograficznego 2015

Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich

Książka w obiektywie.małe