Książka za książkę 27 listopada!

25 listopada 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie ogłasza kolejny termin akcji wymiany książek „Książka za książkę”, która umożliwi czytelnikom i wszystkim posiadaczom literatury wymianę maksymalnie 3 książek niezniszczonych, z zakresu beletrystyki dla dzieci, młodzieży lub dorosłych (powieści, opowiadania) będących ich własnością, na książki przyniesione przez innych czytelników. Istotne również będzie, iż książki wydane przed rokiem 1995 wymienić będzie można jedynie na inne książki wydane przed rokiem 1995 a książki wydane po roku 1995 wymienić można na dowolne książki znajdujące się na wymianie.
Akcję „Książka za książkę” przeprowadzamy w Bibliotece Głównej systematycznie, w ostatnie piątki miesiąca. Najbliższa akcja odbędzie się 27 listopada, w godzinach otwarcia biblioteki 9.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy.