Książka za książkę już 29 stycznia! - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Książka za książkę już 29 stycznia!

27 stycznia 2016Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie ogłasza kolejny termin akcji wymiany książek „Książka za książkę”, która umożliwi czytelnikom i wszystkim posiadaczom literatury wymianę maksymalnie 3 książek niezniszczonych, z zakresu beletrystyki dla dzieci, młodzieży lub dorosłych (powieści, opowiadania) będących ich własnością, na książki przyniesione przez innych czytelników. Istotne również będzie, iż książki wydane przed rokiem 1995 wymienić będzie można jedynie na inne książki wydane przed rokiem 1995 a książki wydane po roku 1995 wymienić można na dowolne książki znajdujące się na wymianie.
Akcję „Książka za książkę” przeprowadzamy w Bibliotece Głównej systematycznie, w ostatnie piątki miesiąca. Akcja odbędzie się w godzinach otwarcia biblioteki 9.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy.