Nowe możliwości naszego katalogu online!

30 listopada 2016Aktualności

Jeżeli korzystacie Państwo z internetowej obsługi konta czytelniczego w Bibliotece Głównej, informujemy, iż wdrożyliśmy kilka udogodnień.

Staramy się coraz bardziej usprawniać nasze usługi biblioteczne oraz ułatwiać korzystanie z katalogu online. Do chwili obecnej możliwa była samodzielna obsługa swojego konta, tworzenie rezerwacji i zamówień na konkretne tytuły oraz przeszukiwanie naszego księgozbioru.

Obecnie rozszerzamy te udogodnienia, ułatwiając czytelnicze działania wszystkim, którzy podali nam swój adres e-mail. Osoby te będą otrzymywać automatycznie generowane powiadomienia, informujące m.in. o:
– upływającym terminie zwrotu;
– możliwości odbioru zamówionego egzemplarza.

Wszystkich czytelników, którzy chcieliby aby taka funkcjonalność została im włączona, zachęcamy do uzupełnienia, w siedzibie biblioteki głównej, informacji o swoim adresie e-mail.

Jeśli ktoś nie obsługuje jeszcze samodzielnie swojego konta online i chce to zmienić – zapraszamy do nas po odbiór hasła dostępu.