Półmetek kursu fotografii cyfrowej - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przejdz

Półmetek kursu fotografii cyfrowej

17 kwietnia 2013Aktualności

Plakat - kurs fotografii cyfrowejJesteśmy na półmetku. 18 osobowa grupa uczestników kursu pod czujnym okiem pana Włodzimierza Płanety szlifuje swoje umiejętności sztuki fotograficznej. Jak się okazało w grupie są prawdziwi pasjonaci fotografii, którym zależy na podniesieniu swojej wiedzy z tej dziedziny. Młodzi kursanci powoli przygotowywani są do pracy nad zdjęciami prezentującymi ich indywidualny odbiór skawińskiego otoczenia.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Bibliotek i zadań statutowych Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Realizatorem programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która na ten cel otrzymała grant od Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Kurs fotografii cyfrowej

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

FRSI_logo

logo AF

logo_prb

SCW-LOGO

polsko_amerykanska_funadcja_wolnosciInne wpisy: