Przedszkolaka podróże małe i duże - Święta Bożego Narodzenia w innych krajach - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przedszkolaka podróże małe i duże – Święta Bożego Narodzenia w innych krajach –

28 listopada 2014Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zaprasza Przedszkola do udziału w zajęciach edukacyjnych z cyklu "Przedszkolaka podróże małe i duże". Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z kulturą i obyczajami innych krajów.

Tematem czwartych zajęć z cyklu jest tradycja obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w innych krajach.

Zajęcia są skierowane do dzieci przedszkolnych i odbędą się w terminie od 9 grudnia do 19 grudnia 2014 r.

W celu ustalenia terminu oraz godziny prosimy o kontakt osobisty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie, ul. A. Mickiewicza 26 lub telefoniczny pod nr 12 276 25 71.
Zajęcia są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!