"Randka z książką" - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przejdz

„Randka z książką”

04 lutego 2015Aktualności

Z okazji nadchodzących Walentynek Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie przygotowała wyjątkowe atrakcje, mające na celu promocję czytelnictwa i literatury. Już w przeddzień Święta Zakochanych  zapraszamy do udziału w „Randce z książką”. Na spotkanie zapraszamy każdego, kto lubi czytać książki i pragnie poznać nowe osoby. Zapraszamy miłośników prozy, poezji i dramatu, a także literatury popularnonaukowej. Każdy z uczestników zabawy będzie miał możliwość przez półtorej minuty zachęcić osobę siedzącą na przeciwko do przeczytania swojej ulubionej, bądź ostatnio przeczytanej książki. Po wymianie informacji o książce i upłynięciu 3 minut, jedna z osób zmienia miejsce, siadając przy kolejnym stoliku. Taka zamiana miejsc następuje, aż do chwili, gdy wszyscy uczestnicy wymienią się opiniami.
Po zakończonej rundzie, zaprosimy do kolejnych zabaw, które wzbogacą i uatrakcyjnią wieczór oraz uczynią go niezapomnianym.

Podczas całej imprezy będzie możliwość zamówienia kawy (i nie tylko), przy czym, co trzecia kawa będzie gratis.
„Randkę z książką” organizujemy wspólnie z Kawiarnio Cukiernią „Poetycka Konsumpcja”, do której zapraszamy 13 lutego, o godz. 17.00. Skawina, ul. Kazimierza Wielkiego 7/3 (tył budynku, po schodkach). Drogę do celu wskazywać będą strzały Amora.

„Randka w ciemno” to druga atrakcja, która będzie miała miejsce w Bibliotece Głównej. W piątek, 13 lutego na naszych czytelników będą czekały książki – niespodzianki. Tego dnia będziemy proponować wypożyczenie książki, bez zdradzania jej tytułu ani treści. W ofercie znajdą się nowości – powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dołącz do akcji, nie oceniaj książki po okładce:)

Plakat Randka z książkąmałyInne wpisy: