Relacja z otwarcia wystawy PTTK - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Relacja z otwarcia wystawy PTTK

30 maja 2014Aktualności

29 maja 2014 r. w MultiCentrum – filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy fotograficznej przygotowanej z okazji 61-lecia Koła Miejskiego nr 27 PTTK w Skawinie.
Uroczystość zainaugurowali dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie – Michał Grzeszczuk oraz prezes Koła Miejskiego PTTK w Skawinie – Sławomir Sroka. Wśród obecnych gości znaleźli się zarówno członkowie skawińskiego PTTK, jak i jego sympatycy. W kameralnej około 20 osobowej grupie i sympatycznej atmosferze uczestnicy mieli możliwość powrócić wspomnieniami do początków powstawania koła, które obecnie przeżywa rozkwit i systematycznie proponuje kolejne wycieczki.
Po oficjalnej części, przy słodkim poczęstunku uczestnicy spotkania w doskonałych humorach i towarzyskich rozmowach obejrzeli z zainteresowaniem wyeksponowane fotografie. Zarówno prezes Sławomir Sroka, jak i poszczególni członkowie koła chętnie udzielali wywiadów obecnej podczas wernisażu redaktorce radia WaWa –  Agnieszce Kucjas, dzięki której informacja o wystawie i jej uroczystym otwarciu pojawi się również w mediach.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: www.multicentrum-skawina.pl/pl,galeria

Wystawę zwiedzać można codzienne w godzinach otwarcia MultiCentrum!

005 (3) 042(3)