Skawiński Salon Literacki zaprasza - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przejdz

Skawiński Salon Literacki zaprasza

16 marca 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie oraz Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z pisarką Ewą Bartkowską w ramach Skawińskiego Salonu Literackiego.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 marca o godz. 15.00 w Sali Kawiarnianej Pałacyku „Sokół” ul. Mickiewicza 7. Wstęp wolny.


Ewa Bartkowska jest autorką debiutanckiej powieści o bezgranicznej miłości „Ja, judaszka” (Wydawnictwo JanKa), która zajęła III miejsce w Konkursie Książka Stycznia 2015 r.
Autorka mieszkała w Jeleniej Górze, Frankfurcie nad Menem, Offenbachu, Rodgau, Szczytnie i Olsztynie. Od 2000 r. mieszka we Wrocławiu. Mówi o sobie, że „jest kimś zwyczajnym, kobieta rasy białej, lat czterdzieści cztery, była żona, wciąż aktualnie matka, córka, przyjaciółka, trochę egoistka, trochę ekscentryczka. Jednak od chwili, gdy postawiłam ostatni znak na końcowej stronie mojej powieści, jestem też nareszcie naprawdę samą sobą. Uwielbiam książki, książki i jeszcze raz książki, podróże, rozległe otwarte przestrzenie o ostre zakręty losu. Nie przywiązuję się do stanowisk życiowych ani życiowych ról. Po latach odwróciłam się plecami od wszystkiego, by spełnić swoje największe marzenie – napisać własną książkę”.

Ewa Bartkowska-Salon


 Inne wpisy: