Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych

17 lipca 2015Aktualności

16 lipca, w czwartkowe popołudnie, zebrała się cała grupa uczestniczek Dyskusyjnego Klubu Książek. Przy malinowych babeczkach i kawce ze śmietanką lub zielonej herbatce klubowiczki dyskutowały na temat powieści Hanny Cygler „Grecka mozaika”.

Hanna Cygler nie zawiodła czytelniczych oczekiwań i uroczyła Panie wspaniałą literaturą. Książka oprócz niezapomnianych walorów literackich i emocjonalnych, zaintrygowała wątkiem dotyczącym emigracji greckiej ludności na ziemie polskie po II Wojnie Światowej. Podjęty przez autorkę temat zmotywował Panie do poszerzenia wiedzy historycznej.

Do domu wracały Panie w świetnych humorach i z prezentami – paprotkami z bibliotecznych zapasów.