Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Skawinie

30 listopada 2017Aktualności

Andrzejkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Skawinie przyciągnęło komplet naszych Klubowiczek. Nie straszne im były warunki pogodowe, ważniejsze były rozmowy o książkach. A było o czym rozmawiać!

Moderatorka DKK, Anna Pląder, przekazała informacje o zjeździe moderatorów w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, a także harmonogram spotkań autorskich na 2018 r. Następnie, razem z Klubowiczkami, zaplanowała kolejność przygotowywania książek na najbliższe pięć miesięcy. Zdecydowano, że grudniowe spotkanie będzie oparte o lekturę wywiadów Remigiusza Grzeli „Wolne”.

W trakcie półtoragodzinnej dyskusji panie wymieniły się także refleksjami o książkach przeczytanych spoza listy DKK. W ten Andrzejkowy wieczór tematem rozmowy były też zwyczaje i zabawy związane z tą tradycją. Wsparciem dla ciała była gorąca herbata i kremówki.