VI Zabawa Czytelnicza „Obiadki u krokodyla”

11 maja 2018Aktualności

W piątek 11 maja z okazji XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zorganizowała zabawę czytelniczą dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Szósta odsłona zabawy nosiła tytuł „Obiadki u krokodyla”.

W trakcie konkursu 3-osobowe zespoły wykazywały się znajomością wierszy krakowskiego poety Bogusława Michalca. Wiersze stanowiły bazę wszystkich przygotowanych konkurencji. Podczas siedmiu zadań przedszkolaki pochwaliły się swoimi umiejętnościami tanecznymi, spostrzegawczością, logicznym myśleniem, matematyczną dokładnością i sprytem.

Podczas imprezy nie zabrakło pozytywnej energii, dobrego humoru, zaangażowania oraz ruchu.

W VI Zabawie Czytelniczej udział wzięły: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Skawinie (dwa zespoły), Przedszkole Samorządowe nr 2 w Skawinie, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Skawinie, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Skawinie (dwa zespoły), Przedszkole Katolickie w Skawinie, Przedszkole przy Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim – oddział w Skawinie, Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzęcinie, Przedszkole w Polance Hallera przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzęcinie, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wielkich Drogach oraz Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Zelczynie.

Wszystkim przedszkolom i oddziałom przedszkolnym, które po raz kolejny wzięły udział w naszych zabawach serdecznie dziękujemy!