Wakacje 2015 z Miejską Biblioteką Publiczną w Skawinie

09 czerwca 2015Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na wakacyjne zajęcia, które odbywać się będą w bibliotece głównej (ul. A. Mickiewicza 26) w dwóch terminach: I – dla dzieci przebywających w Skawinie na początku wakacji – od 29 czerwca do 10 lipca oraz II – dla tych dzieci, które koniec wakacji spędzają w naszym mieście – od 17 sierpnia do 28 sierpnia.
Dzięki przygotowanym propozycjom dzieci, spędzające wakacje w domu, mogą wypełnić swój wolny czas twórczą, przyjemną i wesołą zabawą.
Oferta obejmuje dwie godziny dydaktyczne (11.00-12.30) bezpłatnych zajęć: edukacyjnych, literackich, ruchowych, tanecznych i plastycznych. Uczestnicy zajęć kleją, projektują, malują, lepią, grają, skaczą a przede wszystkim dobrze się bawią.
W pozostałych godzinach zapraszamy do bezpłatnego korzystania z Internetu i konsoli Xbox.

Szczegóły znajdą Państwo na plakacie poniżej.

Informacje i zapisy pod numerem tel. 12 276 25 71 (w godz. 8.00-16.00).

Plakat Wakacje 2015.1