Wakacyjny konkurs fotograficzny „Książka w obiektywie”

25 czerwca 2013Aktualności, Konkursy

Zapraszamy do udziału w niesamowitym, wakacyjnym konkursie fotograficznym „Książka w obiektywie”.

Wystarczy:

1. Zrobić zdjęcie, które związane jest z ulubioną książką lub bohaterem literackim.
  2. Wypełnić formularz uczestnictwa dostępny na stronach www.tps.skawina.pl lub www.biblioteka-skawina.pl
  3. Dostarczyć zdjęcie osobiście lub przesyłką pocztową od 1 lipca do dnia 30 września 2013 r., do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, ul. Mickiewicza 26, 32-050 Skawina.
  4. Wygrać jedną z cennych nagród.

Podpowiadamy tematykę fotografii: przebierz kolegę, koleżankę  lub kogoś z rodziny za ulubioną postać literacką, może… za Andrzeja Kmicica lub Królewnę Śnieżkę? Albo wykonaj morską scenografię z takich utworów jak  „Stary człowiek i morze” lub „Latarnik”. A może znajdź miejsce , które kojarzy się z określoną scenką z ulubionej książki  (rolnik pracujący tradycyjnie w polu z „Chłopów”), lub autorem tej książki. To są przykłady z kanonu lektur szkolnych lecz inspiracji jest wiele,  wystarczy poszukać!

Organizatorami konkursu są: Skawińskie Centrum Wolontariatu, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny, oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.

Szczegóły uczestnictwa w konkursie określa Regulamin dołączony poniżej oraz na stronie www.tps.skawina.pl. Załączamy również wymagany formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich.

Regulamin konkursu fotograficznego

Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich