"Wybieram Bibliotekę" - Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Przejdz

„Wybieram Bibliotekę”

05 maja 2015Aktualności

Tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek, przypadające jak zwykle na dni od 8 do 15 maja odbywają się pod hasłem "Wybieram Bibliotekę".
Biblioteka Główna przygotowała ciekawą ofertę dla osób w różnym wieku. Czekają nas między innymi: zabawa czytelnicza dla dzieci przedszkolnych "Tańcowała igła z nitką", opracowana na podstawie wierszy Jana Brzechwy; akcja "Czytanie łączy pokolenia" (przy współpracy z Klubem Seniora "Seniorek" i Przedszkolem Samorządowym nr 1) oraz warsztaty z wykorzystaniem tabletów iPad Air : jak zrobić ciekawe selfie – dla młodzieży i pierwsze spotkanie z tabletem – dla seniorów. Zakończymy świętowanie Rajdem Rowerowym "Odjazdowy Bibliotekarz", który startuje 16 maja o godz. 15.00 z płyty skawińskiego Rynku. W Skawinie rajd odbywa się po raz pierwszy, natomiast w Polsce organizowany jest po raz piąty. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach jako uczestnicy lub jako kibice.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych 8 filii, które również zapewniają moc atrakcji. Zapraszamy na ich profile facebookowe.

Tydzień bibliotek 2015.1Inne wpisy: