Wyniki konkursu „Miasteczko Lassego i Mai”

28 listopada 2016Aktualności

Konkurs plastyczny przedstawiający makietę miasteczka Valleby został zakończony! Do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie wpłynęło 20 prac nad którymi pracowały osoby indywidualne i zespoły 2-3 osobowe.
Do wykonania makiet i odwzorowania układu miasta wykorzystano papier pod różną postacią, drewno, surowce wtórne, elementy metalowe, plastelinę, styropian, zapałki. Wyobraźnia uczestników nie miała granic!
Aby obejrzeć efekty pracy zapraszamy na pokonkursową wystawę „Miasteczko Lassego i Mai”, która mieści się w MultiCentrum, ul. J. Popiełuszki 8.

Jury konkursu, oceniając szczegółowość odtworzenia i staranność wykonania, wyróżniło trzy prace, przyznając miejsca od pierwszego do trzeciego.
Miejsce I: Urszula Popowicz i Hanna Popowicz
Miejsce II: Klaudia Dziedzic, Maria Nitecka i Natalia Śliwa
Miejsce III: Sławomir Tomasik, Wiktor Tomasik i Adam Tomasik

Nagrody (karta podarunkowa do sieci księgarni, zestaw książek i gadżety) w konkursie ufundował portal informacyjny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie – TV Skawina.