Zagłosuj na projekt nr 23 z budżetu obywatelskiego

19 listopada 2015Aktualności

Jeżeli chcesz pomóc Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie w rozszerzeniu działalności, bardzo prosimy o oddanie głosu i wpisanie 3 punktów na projekt nr 23 „Krok po kroku” w ramach „budżetu obywatelskiego”. Projekt polega na przeprowadzaniu bezpłatnych kursów komputerowych i fotograficznych oraz zakupie niezbędnego sprzętu dla kursantów. Kursy skierowane będą przede wszystkim do osób dorosłych, które będą chciały zdobyć nową wiedzę z zakresu obsługi komputera oraz przeszkolić się w obsłudze aparatu fotograficznego.

Do oddania swojego głosu zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Głos można oddać pobierając kartę do głosowania ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Skawina http://www.gminaskawina.pl, strony internetowej biblioteki www.biblioteka-skawina.pl oraz osobiście w bibliotece głównej i jej filiach. Wypełnioną oraz podpisaną kartę można dostarczyć do biblioteki lub wrzucić do jednej ze skrzynek, które będą umieszczone w wyznaczonych miejscach.

Każdy punkt jest dla nas na wagę złota.

Karta do głosowania