Spotkanie z Marzeną Filipczak – fotorelacja

Kilka zdjęć z piątkowego spotkania z Marzeną Filipczak. Było niezwykle ciekawie, inspirująco i orientalnie! Wszystko oczywiście w ramach "Spotkań z biblioteką". Nazwisko naszego kolejnego gościa zdradzimy już wkrótce... P.S. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE – PAŹDZIERNIK

BEZPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH udzielać będą radcy prawni Kancelarii Prawnej Lexilio. Najbliższe porady odbędą się w piątek - 📅 9 października - w godzinach: 17:00-20:00. Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie 🏠 - ul. Sikorskiego 18, (Dworzec) - wejście od strony peronów. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach takich, jak:✅ Prawo rodzinne i spadkowe,✅ Prawo imigracyjne,✅ Odszkodowania,✅ Prawo branży...