W związku z nowymi regulacjami prawnymi informujemy, że od 7 do 29 listopada br. wszystkie agendy Miejskiej Biblioteki Publicznej będą zamknięte dla publiczności i nie będzie prowadzone udostępnianie zbiorów na zewnątrz.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z naszej oferty on-line, w tym oferowanych przez nas możliwości dostępu do komercyjnych serwisów czytelniczych. Zapewniamy również, że nieustannie pracujemy nad doskonaleniem i rozszerzaniem zdalnej oferty.

Do 31 grudnia przedłużony zostaje termin zwrotu materiałów wypożyczonych w Bibliotece Głównej i wszystkich filiach, wstrzymana zostaje również internetowa rezerwacja zbiorów. Prace konkursowe przyjmujemy do 13 listopada, w godzinach 10-14, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy dużo sił i zdrowia!