Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

BIBLIOTECZNYMI WAKACJAMI – podsumowanie

Sierpień dobiega końca, a więc to idealny czas na podsumowanie naszej wakacyjnej działalności 🌞 Wakacje jednoznacznie kojarzą nam się z różnymi zajęciami, ale to oczywiście nie wszystko, co się u nas działo!

🚀 NIEZIEMSKIE WAKACJE W BIBLIOTECE – 4 tygodnie, w trakcie których w Bibliotece Głównej przeprowadziliśmy 38 zajęć, a wzięło w nich udział 308 dzieci – dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i świetną zabawę! Zobaczcie zdjęcia z wszystkich zajęć:

🪐 Planeta Logika: https://tiny.pl/wmfh3

🪐 Galaktyka Barw: https://tiny.pl/wmft9

🪐 Gwiazdozbiór Rozmaitości: https://tiny.pl/wmffb

🪐 Kapsuła Przyrody: https://tiny.pl/wmffz

☀️ WAKACJE W FILIACH – w naszych bibliotecznych filiach również działo się bardzo dużo! Łącznie przeprowadziliśmy tam 20 zajęć, w których wzięło udział 117 dzieci. Koniecznie zerknijcie na FB naszych filii, gdzie znajdziecie sporo zdjęć z tych kolorowych zajęć:

🔸 Borek Szlachecki: https://tiny.pl/wmf57

🔸 Wola Radziszowska: https://tiny.pl/wmf5w

🔸 Radziszów: https://tiny.pl/wmf55

🔸 Krzęcin: https://tiny.pl/wmf51

🔸 Wielkie Drogi: https://tiny.pl/wmf5j

🤖 KLUB MŁODEGO PROGRAMISTY – 3 tygodnie fantastycznych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży. W naszych progach przeprowadzono 45 zajęć, w których wzięło udział 208 osób! Podsumowanie tych zajęć znajdziecie tutaj:

🔹 kl. 1-3 SP: https://tiny.pl/wmft4

🔹 kl. 4-5 SP: https://tiny.pl/wmff2

🔹 kl. 6-8 SP: https://tiny.pl/wmffs

Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobrą wiadomość – to nie koniec naszej przygody z Klubem Młodego Programisty! Warsztaty z programowania powrócą w nasze progi już od nowego roku szkolnego! Szczegóły już wkrótce.

🪴 DZIECIAKI SADZENIAKI – nasza ostatnia wakacyjna akcja, czyli warsztaty ogrodnicze, w których wzięły udział 34 osoby: https://tiny.pl/wmf5h

🛟 WOPR. Życiu na ratunek – spotkanie autorskie ze skawińskim dziennikarzem Dawidem Górą oraz specjalistą w dziedzinie ratownictwa wodnego – Konradem Baltazą, w którym wzięło udział 25 osób. Relację z tego wydarzenia znajdziecie tutaj: https://tiny.pl/wmftx

🖼 WERNISAŻ WYSTAWY „CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ” – autorstwa artystów Królewskiej Grupy Artystycznej przy Stowarzyszeniu Seniorów i Juniorów Królewskiej Wioski Wielkie Drogi tworzących Przystań Floriańską – Skawina. W wernisażu wzięło udział 36 osób. Wystawę można podziwiać tylko do końca tygodnia, zatem ZAPRASZAMY!

📸 FINISAŻ WYSTAWY „ŚWIATŁO I MOMENT” – autorstwa utalentowanej Aldony Wańdygi, w którym wzięło udział aż 60 osób! Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie tutaj: https://tiny.pl/wmf5x

Koniecznie wpadnijcie do naszej kawiarni, żeby zobaczyć te wyjątkowe zdjęcia, które zostają u nas do 16 września.

📲 NOWE MOŻLIWOŚCI LEGIMI – w lipcu rozszerzyliśmy ofertę, dzięki której posiadacze kodów Legimi mają dostęp również do audiobooków oraz czytników Kindle. Pamiętajcie, że nowe kody dostępne będą już niedługo – 1 września!

Nie zatrzymujemy się ani na chwilę i… działamy dalej! We wrześniu również będzie się sporo działo! 💪

Bądźcie czujni i obserwujcie nasz FB oraz stronę internetową – tam czekają na Was najnowsze informacje z bibliotecznego podwórka!