E-booki Legimi – WRZESIEŃ

0

Kody LEGIMI dostępne już 1 WRZEŚNIA, od godz. 9:00! Miesięczna pula kodów wynosi: 30. Nie czekajcie więc – kto pierwszy ten lepszy!

Wypożyczaj i czytaj e-booki bez limitu! Zyskaj bezpłatny dostęp do ponad 50000 tytułów na smartfonie, tablecie lub czytniku.

Tak, to nie jest żadna pomyłka! Za naszym pośrednictwem możecie otrzymać dostęp do ogromnej bazy e-booków oferowanej przez platformę Legimi. Wystarczy być naszym czytelnikiem i… No właśnie? Co jeszcze trzeba zrobić?

👉 zgłosić się telefonicznie (12 276 25 71) lub mailowo do Biblioteki Głównej (biblioteka.glowna@biblioteka-skawina.pl)
👉 spieszyć się, ponieważ kto pierwszy, ten lepszy
👉 aktywować unikatowy kod na stronie https://www.legimi.pl/rajska/ (kod jest ważny 30 dni od momentu aktywowania!)
👉 założyć darmowe konto Legimi
👉 pobrać darmową aplikację Legimi na czytnik/tablet/smartfon
👉 czytać BEZ OGRANICZEŃ!

Proste, prawda? Do dzieła, Książkoholicy – e-booki czekają!

#MBPSkawina #KsiążkaJestLepsza #BIBLIOTEKAbezKAR