Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

FIVE O’CLOCK – warsztaty parzenia herbaty

UWAGA! ZMIANA TERMINU!

Nie sposób wyobrazić sobie zimowe wieczory bez filiżanki herbaty (a najlepiej całego czajnika). Napój rozgrzewający, otulający i towarzyszący nam na co dzień, skrywa w sobie wiele tajemnic. Kawiarnia Live-Book Cafe posiada bogatą ofertę gorących napojów, co zainspirowało cały Zespół do zorganizowania warsztatów parzenia herbaty. Zwłaszcza, że herbata i książka to duet idealny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy i ciekawych „świata aromatów” na warsztaty „FIVE O’CLOCK”, które odbędą się 10 GRUDNIA (niedziela) 2023 r. o godzinie 18:00.

Dlaczego warto? Odkryjesz tajniki idealnego zaparzania. Dowiesz się, jak dobierać odpowiednie liście i jak wpływać na intensywność herbaty. Podczas warsztatów nauczysz się korzystać z różnych narzędzi i technik parzenia, a także zrozumiesz, jakie czynniki wpływają na doskonały smak. To nie tylko lekcja herbaty, to podróż w świat zmysłów, gdzie każdy łyk staje się wyjątkowym doświadczeniem. Przyłącz się do nas i rozsmakuj sztukę parzenia herbaty na najwyższym poziomie!

Wstęp wolny!