Wow! ALEee KAWA!

ROZBUDŹ W SOBIE KAWOSZA!

Odwiedzając Kawiarnię Żywej Książki, możesz poczuć domową atmosferę, spędzić miło czas i zatopić się w lekturach swoich ulubionych tytułów książkowych. Czas spędzony w naszym lokalu upłynie Ci pod znakiem aromatycznej kawy, smakowitych kanapek i słodkiej rozkoszy cukierniczej!

ZAREZERWUJ MIEJSCE

KoniecznieNAS ODWIEDŹ!

Poniedziałek07:00 – 20:00
Wtorek 07:00 – 20:00
Środa07:00 – 20:00
Czwartek 07:00 – 20:00
Piątek 07:00 – 20:00
Sobota 14:00 – 20:00
Niedziela 14:00 – 20:00

ul. Sikorskiego 18, 32-050 Skawina

NaszeUSŁUGI

Odwiedzając nas, możesz poczuć domową atmosferę, zatopić się w filiżance aromatycznej kawy, zaczytać w lekturach swoich ulubionych tytułów książkowych i zasmakować przepysznych kanapek i słodyczy cukierniczej – oprócz tego oferujemy: 

ORLEN paczka

to usługa odbioru i nadawania paczek łącząca w sobie korzyści dla kupujących i sprzedających w Internecie. W naszym punkcie bez przeszkód nadasz i odbierzesz zamówioną i opłaconą paczkę.

BOGATY WYBÓR PRASY

W naszym punkcie znajdziesz bogatą ofertę tytułów prasowych dzięki współpracy z ogólnopolskim dystrybutorem RUCH S.A.

ZAMÓW NA WYNOS

W każdej chwili możesz złożyć zamówienie (telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na naszej stronie) - a my przygotujemy je dla Ciebie do odbioru, na konkretną datę i godzinę.

PROMCJE NA KAŻDY DZIEŃ

Wychodząc na przeciw oczekiwań, opracowaliśmy system promocyjny, dzięki któremu w każdy dzień tygodnia obowiązują różne ciekawe promocje i rabaty.

DOSTĘPNOŚĆ

Nasz lokal został dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Podjazd zlokalizowano przy wejściu od strony peronów. Wewnątrz budynku zachowano szerokie przejścia i dostępną, w pełni wyposażoną toaletę z udogodnieniami.

KLIMATYZACJA

Za sprawą mechanicznej wentylacji i klimatyzacji z odpowiednimi filtrami wewnątrz lokalu zawsze utrzymujemy komfortową temperaturę, dostosowaną do aktualnych warunków.

MIEJSCE DLA DZIECI

Zapraszamy do wypożyczalni dla dzieci w której Wasze pociechy będą mogły rysować, kolorować, układać puzzle i spędzać aktywnie i miło czas.

WIFI DLA KAŻDEGO

Dokonując zakupów w naszej kawiarni na paragonie znajdziesz hasło do wifi, z którego możesz bezpłatnie korzystać zarówno z urządzeń mobilnych jak i komputerów przenośnych.

Kawiarniane AKTUALNOŚCI

STAŁE PROMOCJE

Stałe rabaty zadomowiły się na dobre w Kawiarni Żywej Książki, dlatego sprawdź, co możesz zyskać!

KARTA STAŁEGO KLIENTA

KLUCZ DO KULTURY

-10 %

Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY NA WYBRANY ASORTYMENT

NASZE FORMY PŁATNOŚCI

KARTA

Płatność zbliżeniowa, Visa, Mastercard, Vpay, Maestro, Amercan Express, ApplePay, UnionPay, JCB, DinersClub Inernational, Discover.

BLIK

PRZELEW

Dla stałych klientów biznesowych, po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem kawiarni.

GOTÓWKA