Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Kawiarniany ROCZEK

Szanowne Klientki! Drodzy Klienci!
Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego świętowania naszych pierwszych urodzin – KAWIARNIANEGO ROCZKU! Przygotowaliśmy dla Was całą moc atrakcji, począwszy od konkursów, a skończywszy na słodkim, smakowitym poczęstunku! Koniecznie sprawdźcie jakie propozycje dla Was mamy:

1) Konkurs FOTOGRAFICZNY (online)
Zrób oryginalne zdjęcie, którego tematem będzie zestawienie kawy z książką (może po prostu – pokażcie jak spędzacie wolne chwile zaczytując się we wspaniałości książkowe? Ale, ale! Nie zapomnijcie o filiżance pachnącej kawy!). Wykonane zdjęcia prześlijcie do nas w dniach od 17 do 20 lutego za pośrednictwem Messengera (@LiveBookCafe), następnie w dniach od 21 do 24 lutego odbędzie się surowa ocena internautów poprzez głosowanie reakcjami pod zdjęciami. Wygrywają trzy zdjęcia z największą liczbą reakcji!

WARTO wziąć udział w zabawie! Zwycięzców nagrodzimy już 24.02.22 r. – w TŁUSTY CZWARTEK!

2) Konkurs PARAGONOWY (w lokalu)
W dniach od 17 do 24 lutego – zrób dowolne zakupy w Kawiarni Żywej Książki za min. 20 złotych i 24 lutego o 15:00 weź udział w losowaniu pięciu nagród! Nagranie z losowania odbędzie się także online na naszym profilu Facebookowym! Zapraszamy!

3) WIELKI I TŁUSTY CZWARTEK (24.02.2022)
Przez cały dzień poprowadzimy kiermasz pączków, ale to tylko mały smaczek. W tym dniu zapraszamy Was do zakupów ze szczęściem! Wszyscy nasi klienci będą mogli wziąć udział w losowaniu balonów z nagrodami! Będzie także ścianka fotograficzna, pięknie ozdobiona wraz z wieloma akcesoriami – każdy będzie mógł zrobić sobie z nami wspólne urodzinowe zdjęcie! O godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich na TORTOWE URODZINY – zapraszamy Was do skosztowania urodzinowych słodkości!

4) PRZYŚLIJ NAM ŻYCZENIA
Niezwykle nam będzie miło, jeśli zechcecie przygotować dla nas życzenia urodzinowe – w dowolnej formie – np. nagrania, rysunku, czy wiersza. Wszystkie skrupulatnie będziemy zbierać i publikować na naszych mediach społecznościowych. Najciekawsze i najbardziej oryginalne nagrodzimy!

KOCHANI ŚWIĘTUJMY!
Cieszymy się, że już tak wiele osób nam zaufało i dzięki Wam możemy nadal się rozwijać.

W imieniu całego zespołu Kawiarni Live-Book Cafe oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie – ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy! 

Szanowne Klientki! Drodzy Klienci! Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego świętowania naszych pierwszych urodzin - KAWIARNIANEGO ROCZKU! Przygotowaliśmy dla Was całą moc atrakcji, począwszy na konkursach a skończywszy na słodkim, smakowitym poczęstunku! Koniecznie sprawdźcie jakie propozycje dla Was mamy: 1) Konkurs FOTOGRAFICZNY (online) Zrób oryginalne zdjęcie, którego tematem będzie zestawienie kawy z książką (może po prostu - pokażcie jak spędzacie wolne chwile zaczytując się we wspaniałości książkowe? Ale, ale! Nie zapomnijcie o filiżance pachnącej kawy!). Wykonane zdjęcia prześlijcie do nas w dniach od 17 do 20 lutego za pośrednictwem Messengera (@LiveBookCafe), następnie w dniach od 21 do 24 lutego odbędzie się surowa ocena internautów poprzez głosowanie reakcjami pod zdjęciami. Wygrywają trzy zdjęcia z największą liczbą reakcji! WARTO wziąć udział w zabawie! Zwycięzców nagrodzimy już 24.02.22 r. - w TŁUSTY CZWARTEK! 2) Konkurs PARAGONOWY (w lokalu) W dniach od 17 do 24 lutego - zrób dowolne zakupy w Kawiarni Żywej Książki za min. 20 złotych i 24 lutego o 15:00 weź udział w losowaniu pięciu nagród! Nagranie z losowania odbędzie się także online na naszym profilu Facebookowym! Zapraszamy! 3) WIELKI I TŁUSTYY CZWARTEK (24.02.2022) Prze cały dzień poprowadzimy kiermasz pączków, ale to tylko mały smaczek. W tym dniu zapraszamy Was do zakupów ze szczęściem! Wszyscy nasi klienci będą mogli wziąć udział w losowaniu balonów z nagrodami! Będzie także ścianka fotograficzna, pięknie ozdobiona wraz z wieloma akcesoriami - każdy będzie mógł zrobić sobie z nami wspólne urodzinowe zdjęcie! O godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich na TORTOWE URODZINY - zapraszamy Was do skosztowania urodzinowych słodkości! 4) PRZYŚLIJ NAM ŻYCZENIA Niezwykle miło nam będzie, jeśli zechcecie przygotować dla nas życzenia urodzinowe - w dowolnej formie! Nagrania, rysunku, wiersza! Wszystkie skrupulatnie będziemy zbierać i publikować na naszych mediach społecznościowych! Najciekawsze i najbardziej oryginalne nagrodzimy! KOCHANI ŚWIĘTUJMY! Cieszymy się, że już tak wiele osób nam zaufało i dzięki Wam możemy nadal się rozwijać! W imieniu całego zespołu Kawiarni Live-Book Cafe oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie - ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy!