Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Magia świąt – świąteczne warsztaty

Stowarzyszenie Dzieci są Ważne oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty: “Magia Świąt – Świąteczne Warsztaty Artystyczne”, które odbędą się 4 GRUDNIA w Bibliotece Głównej (ul. Sikorskiego 18).

Podczas świątecznego spotkania pojawi się masa atrakcji dla dzieci. Spotkanie otworzy koncert i świąteczne animacje (wstęp wolny obowiązkowe zapisy poprzez formularz), które będą rozgrzewką do warsztatów, podczas których będziecie mieli okazję wykonać ozdoby świąteczne metodą makramy (koszt 10 zł za os.) lub stworzyć unikatowe kartki świąteczne (20 zł za os.) przy użyciu maszyn do wycinania i wytłaczania wzorów. Wydarzenie zakończy się śpiewająco – koncertem 🧑‍🎄

ZAPISY

Na warsztaty można się zapisać poprzez formularz.

Opłaty za warsztaty prosimy wysyłać na konto: 40 8591 0007 0310 0563 9188 0003
W tytule prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika.

Więcej informacji znajdziecie na profilu Facebook Stowarzyszenia Dzieci Są Ważne oraz bezpośrednio w utworzonym wydarzeniu.

Plakat warsztatów bożonarodzeniowych, które odbędą się 4 grudnia o godzinie 14:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. Harmonogram: koncert i animacje dla dzieci, warsztaty "Makramowe ozdoby na choinkę", warsztaty "Świąteczne kartki", wspólne śpiewanie piosenek świątecznych. Na spotkanie można się zapisać przez formularz.