Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

NIEZIEMSKIE WAKACJE W BIBLIOTECE

Wielkimi krokami zbliża się ulubiony czas, szczególnie wśród tych najmłodszych… tak, najwyższa pora na WAKACJE! 🌞 I to nie byle jakie – w tym roku czekają nas naprawdę NIEZIEMSKIE WAKACJE 🚀

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty zajęć wakacyjnych organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. Przed nami kilka tygodni dobrej zabawy w bibliotecznej przestrzeni!

Naszą wakacyjną wyprawę rozpoczniemy od wylądowania na PLANECIE LOGIKA 🪐, czyli miejscu, w którym będziemy trochę “główkować”, rozwiązywać rozmaite zadania, a może i napotkamy na swojej drodze jakiegoś robota… 🤖 W kolejnym tygodniu udamy się w podróż ☄️ GALAKTYKĄ BARW, czyli zajęć ze sztuką w tle – każda artystyczna dusza odnajdzie tu coś dla siebie 🎨 Następnie czekają nas nieziemsko interesujące 3 tygodnie, spędzone z Klubem Młodego Programisty – czyli warsztatami z programowania, przeznaczonymi dla dzieci ze szkół podstawowych 💻 Wraz z początkiem sierpnia w naszej bibliotece rozbłyśnie 💫 GWIAZDOZBIÓR ROZMAITOŚCI, w centrum którego znajdą się zajęcia rozwijające kreatywność oraz pomysłowość. Ostatni tydzień wakacyjnych spotkań zamkniemy w KAPSULE PRZYRODY 🌏, poznając ją na różne sposoby.

✍️ Zapisy rozpoczną się 20 czerwca (poniedziałek) od godziny 9:00:

💻 mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl
☎️ telefonicznie: 12 276 25 71
🙋‍♀️ lub osobiście w Bibliotece Głównej (ul. Sikorskiego 18)

Zajęcia są całkowicie BEZPŁATNE. Spieszcie się, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! 💥

UWAGA ❗️ Zapisy na zajęcia KLUB MŁODEGO PROGRAMISTY prowadzone będą WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ INTERNETOWY. Data rozpoczęcia zapisów na te warsztaty zostanie podana w późniejszym terminie. Obserwujcie naszą stronę internetową oraz Facebooka – wkrótce więcej informacji!

Przed zapisami prosimy o zapoznanie się z regulaminem (pobierz) i podpisanie koniecznych dokumentów.

W związku z organizowanymi zajęciami, Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży oraz Sala multimedialna będą w tych godzinach wyłączone z użycia – książki dostarczy Państwu pracownik biblioteki 📚

🌟 Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! 🌟

One Comment

Comments are closed.