Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – CZERWIEC

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2022/2023.

NOWY TEMAT:

1. ,,W mieście, w lesie, w górach na wodzie – jak żyją dzieci na świecie”  (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-III) – zajęcia poznawczo-podróżnicze przybliżające życie dzieci
    z różnych stron świata.

KONTYNUACJA TEMATÓW:

1. „Ozobotem przez świat” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    z wykorzystaniem robotów Ozobot, utrwalające wiedzę na temat kontynentów oraz zamieszkujących je zwierząt.
  2. „Stacja Photon” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    z wykorzystaniem robotów Photon oraz elementami zabaw logicznych.
  3. „Malowany kosmos” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    w tematyce kosmosu z wykorzystaniem programu ArtRage.

Grupy, które odwiedzają nas po raz pierwszy i chciałyby w ramach wycieczki  zwiedzić siedzibę MBP w Skawinie, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych w formie lekcji bibliotecznej pt. „Biblioteka bez tajemnic”.

Zajęcia realizowane będą od 02.06.2023 r.

Zapisy startują 29 czerwca od godziny 9:00.

W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71
lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl