Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – GRUDZIEŃ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2023/2024.

NOWY TEMAT:

I. ,,Boże Narodzenie na świecie” –  zajęcia przybliżające zwyczaje i tradycje Świąt Bożego Narodzenia na świecie.  (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-IV)

KONTYNUACJA TEMATÓW:

II. „W głębi mórz i oceanów”- warsztaty przyrodnicze pełne podwodnych ciekawostek z elementami kodowania oraz wykorzystaniem robotów Ozobot. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI)

III. „Zasmakuj świata” – kulinarna podróż dookoła świata z wykorzystaniem multimediów i zabaw manualnych. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI)

IV. „Stacja Photon” – warsztaty z wykorzystaniem robotów Photon oraz elementami zabaw logicznych. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI)

V. „Malowany kosmos” – warsztatyw tematyce kosmosu z wykorzystaniem programu ArtRage. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI)

    Grupy, które odwiedzają nas po raz pierwszy i chciałyby w ramach wycieczki  zwiedzić siedzibę MBP w Skawinie, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych w formie lekcji bibliotecznej pt. „Biblioteka bez tajemnic”.

    Zajęcia realizowane będą od 01.12.2023 r.

    W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71
    lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl

    Serdecznie zapraszamy!