Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – KWIECIEŃ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2022/2023.

NOWY TEMAT:

1. „Złap zająca” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-III) – zajęcia
    wiosenno-świąteczne, przygotowane w formie zadań manualnych oraz zabaw logicznych, do których będą wykorzystywane m.in. klocki K’nex.

KONTYNUACJA TEMATÓW:

1. „Dlaczego dziwne jest dziwne” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-III) – warsztaty kreatywnego myślenia z wykorzystaniem twórczej pracy manualnej.
  2. „Ozobotem przez świat” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    z wykorzystaniem robotów Ozobot, utrwalające wiedzę na temat kontynentów
     oraz zamieszkujących je zwierząt.
  3. „Stacja Photon” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    z wykorzystaniem robotów Photon oraz elementami zabaw logicznych.
  4. „Malowany kosmos” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty
    w tematyce kosmosu z wykorzystaniem programu ArtRage.

Grupy, które odwiedzają nas po raz pierwszy i chciałyby w ramach wycieczki  zwiedzić siedzibę MBP w Skawinie, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych w formie lekcji bibliotecznej pt. „Biblioteka bez tajemnic”.

Zajęcia realizowane będą od 04.04.2023 r. W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71
lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl