Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – WRZESIEŃ

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych dla grup szkolnych i przedszkolnych, organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2022/2023 👧👦

We wrześniu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę składającą się z kilku modułów tematycznych:

I. „Biblioteka bez tajemnic” – zajęcia, podczas których w ramach wycieczki w formie lekcji bibliotecznej przybliżamy siedzibę MBP w Skawinie. Zajęcia dedykowane grupom, które będą po raz pierwszy w naszej placówce.

II. „Ozobot bezpieczny na drodze” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty edukacyjne z elementami kodowania i zabawami logicznymi. Oprócz utrwalenia tematyki związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym poznajemy również roboty Ozobot i ich działanie (uruchamianie, obsługę, sporządzanie przykładowych tras).

III. „Stacja Photon” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty z wykorzystaniem robotów Photon oraz elementami zabaw logicznych.

IV. „Ozobotem przez świat” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty z wykorzystaniem robotów Ozobot, utrwalające wiedzę na temat kontynentów oraz charakterystycznych zwierząt, które je zamieszkują. Zajęcia dedykowane grupom, które już uczestniczyły w warsztatach wprowadzających w działanie robotów Ozobot.

Dla grup, które skorzystały już z modułu I – „Biblioteka bez tajemnic”, w ramach kolejnej wizyty oferujemy wybór tematu II, III lub IV.

Zajęcia realizowane będą od 12.09.2022 r., w celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt:

☎️ telefoniczny: 12 276 25 71
💻 mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl
🙋‍♀️ lub osobisty w Bibliotece Głównej (ul. Sikorskiego 18)

Serdecznie zapraszamy!