Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Oferta zajęć edukacyjnych – listopad

Szanowni Państwo,

Niezmiernie cieszymy się z dużego zainteresowania, którym cieszą się nasze zajęcia edukacyjne dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również w listopadzie.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę składającą się z trzech modułów tematycznych:

  1. „Biblioteka bez tajemnic” – kontynuujemy zajęcia, podczas których w ramach wycieczki
    w formie lekcji bibliotecznej przybliżamy nową siedzibę MBP w Skawinie. Zajęcia dedykowane grupom, które będą po raz pierwszy w naszej siedzibie.
  1. „Ozobot bezpieczny na drodze” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) warsztaty edukacyjne z elementami kodowania i zabawami logicznymi przygotowane przez Zespół MultiCentrum. Oprócz utrwalenia tematyki związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym poznamy również roboty Ozobot i ich działanie (uruchamianie, obsługa, sporządzanie przykładowych tras). Zajęcia dedykowane grupom, które skorzystały z oprowadzania w ramach „Biblioteki bez tajemnic”.
  1. ,,Gra w symbole” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – gry i zabawy logiczne nawiązujące do symboli oraz barw narodowych utrwalające posiadaną już wiedzę. Zajęcia
    z wykorzystaniem maty do kodowania, plansz muzycznych, programu ArtRage oraz materiałów interaktywnych. Zajęcia realizowane tylko w listopadzie, dedykowane grupom, które skorzystały z oprowadzania w ramach „Biblioteki bez tajemnic”.

Dla grup, które skorzystały z modułu I – „Biblioteka bez tajemnic”, w ramach kolejnej wizyty oferujemy wybór tematu II lub III.

Zajęcia realizowane będą od 2.11.b.r., w celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71 lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl

Serdecznie zapraszamy!