Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Oferta zajęć edukacyjnych – marzec

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie, ujętej w kilka modułów tematycznych:


I. „Biblioteka bez tajemnic” – kontynuujemy zajęcia, podczas których w ramach wycieczki w formie lekcji bibliotecznej przybliżamy nową siedzibę MBP w Skawinie. Zajęcia dedykowane grupom, które będą po raz pierwszy w naszej siedzibie.

II. „Ozobot bezpieczny na drodze” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI) – warsztaty edukacyjne z elementami kodowania i zabawami logicznymi. Oprócz utrwalenia tematyki związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym poznamy również roboty Ozobot i ich działanie (uruchamianie, obsługa, sporządzanie przykładowych tras).

III. „Kreatywny konstruktor” (zajęcia dla klas II-VIII) – zajęcia składające się z dwóch części: zapoznania się z tematyką najciekawszych konstrukcji mostów z różnych części świata oraz warsztatów z wykorzystaniem klocków K’nex.

IV. ,,Budowanie na dywanie” (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I) – zajęcia obejmujące aktywności rozwijające myślenie przestrzenne, kreatywność oraz zdolności manualne z wykorzystaniem różnego rodzaju klocków.


Dla grup, które skorzystały z modułu I – „Biblioteka bez tajemnic”, w ramach kolejnej wizyty oferujemy wybór tematu II lub III/IV.


Zajęcia realizowane będą od 7.03.2022 r.


W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt:

💻 mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl
☎️ telefoniczny: 12 276 25 71
🙋‍♀️ lub osobisty w siedzibie MBP w Skawinie (ul. Sikorskiego 18)

Serdecznie zapraszamy!

Kolorowa grafika przedstawiająca klocki oraz puzzle, z napisem na środku: "Zajęcia dla grup zorganizowanych - marzec".