Razem zadbajmy o kulę ziemską! – warsztaty rodzinne

Drodzy! Święta już za nami, pora pomyśleć o nauce… przez zabawę, więc bez obaw! Zapraszamy na wiosenną edycję warsztatów rodzinnych w ramach Klubu Młodego Programisty.

Start rekrutacji – 12 kwietnia.

Kiedy: 24.04.2023 r. (poniedziałek)

O której: 15.30-16.30

Dla kogo? Uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami

Temat: Razem zadbajmy o kulę ziemską!

Zapisy: pod numerem telefonu: 12 276 25 71, mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl lub osobiście w MBP w Skawinie.

Opis:

Eko – kwiecień
Tematem przewodnim warsztatu będzie ekologia i natura. Poruszone zostaną sposoby na dbanie o planetę, w tym zasada 3R. Uczestnicy przygotują animację nt. pór roku, wezmą udział w ekologicznej akcji, wykorzystującej roboty edukacyjne, a także poćwiczą umiejętności kodowania offline. Kolejne aktywności będą miały zróżnicowany stopień trudności tak, aby zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy tego spotkania znaleźli coś dla siebie.