Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Romanse z biblioteką…

W ramach lirycznej odsłony Live-Book Music oraz hucznego świętowania Tygodnia Bibliotek 2024 (szczegóły już wkrótce), zapraszamy na wspólne „Romanse…”

12 maja 2024 o godzinie 17:00 odbędzie się recital muzyczno-literacki Małgorzaty Szybisty. Pojawią się dzieła najwybitniejszych polskich tekściarzy, między innymi Agnieszki Osieckiej, oraz poezja przez wielkie P! Słowa otulone w subtelne nuty, dźwięki z niezwykłą interpretacją. Brzmi jak wybitne popołudnie – nie zapominajmy o pysznej kawie i przytulnym otoczeniu!

Plakat koncertu z cyklu Live-Book Musik - "Romanse" Małgorzata Szybisty

O AUTORCE

Wokalistka i instrumentalistka. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej pierwszego
i drugiego stopnia do klasy skrzypiec, akordeonu i wokalistyki estradowej. Laureatka wielu konkursów i festiwali o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Koncertuje ze swoim autorskim programem na wielu scenach oraz bierze udział w licznych muzycznych projektach. Aktualnie jest w klasie dyplomowej w szkole Natural Voice Perfection Institute gdzie  zgłębia wiedzę z zakresu rehabilitacji głosu. Małgorzata komponuje swoje autorskie utwory (singiel z 2020 r. oraz 2022 roku znalazł się na listach przebojów niejednej stacji radiowej). Na co dzień oprócz prowadzenia zajęć wokalnych oraz zajęć umuzykalniających dla najmłodszych (dzieci 0-3) jest animatorką oraz aktorką w przedstawieniach dla dzieci. 

Serdecznie zapraszamy – WSTĘP WOLNY!

#Skawina660 #SkawinaMiastoZkulturą