Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Tydzień Bibliotek jeszcze trwa, ale już teraz wiemy, że… dla nas tydzień to zdecydowanie ZA MAŁO! 😇

Dlatego już teraz uchylamy rąbka tajemnicy, z ogromną radością serwując DESER, czyli spotkanie autorskie! Naszym Gościem będzie ANNA DZIEWIT-MELLER:
👉 pisarka;
👉 dziennikarka;
👉 felietonistka.

Autorka w ubiegłym roku wydała powieść „Od jednego Lucypera”, która spotkała się ze wspaniałym przyjęciem i zdobyła m.in. tytuł Książki Roku 2020 „Magazynu Literackiego Książki”. Młodsi Czytelnicy, a zwłaszcza Czytelniczki, kojarzą ją z książek „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy” oraz „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy”.Anna Dziewit-Meller jest również zapaloną czytelniczką i gospodynią programu BukBuk, popularyzującego książki. Porozmawiamy więc nie tylko o twórczości autorki, ale również o czytaniu i ulubionych lekturach. Pretekstem do tego będzie też majowa premiera najnowszej książki – „Stówka. Przeczytaj to jeszcze raz”. Jest to zbiór felietonów o najważniejszych w życiu autorki książkach.

Spotkanie odbędzie się ONLINE NA ŻYWO – zapraszamy publiczność do zadawania pytań na czacie w trakcie jego trwania. Czekamy na Was:
📆 w piątek 21 maja
⏰ o godz. 18.00
🌐 na profilu FB biblioteki.

Zachęcamy do obejrzenia/ wysłuchania rozmowy i czynnego udziału w dyskusji 📚 Wydarzenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiego programu Dyskusyjnych Klubów Książki, finansowanego przez Instytut Książki.